Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
notebook with inside back pocket 1148543 3076 1355999 paper bag 1015134 e3076 e1015134 8384 7705Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Bargain Eco
Recycled plastic ballpen
sign in for pricing
sku. 1172272
9 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
The Aliza
Sku. E8456
The Aliza
Improve your daily commute with our professional laptop backpack. The main compartment includes a padded pocket designed for a 15-inch laptop, along with additional interior pockets for organisation. A zipped front pocket provides easy access to essentials. Featuring two adjustable straps and a sturdy handle, this backpack ensures comfortable and convenient carrying. Perfect for work, school, or travel.
| Product dimensions (L x W x H) | 330 x 130 x 490 mm |
|---|---|
| Materials | PVC, Two tone |
| Net weight | 758 gr |
| Commodity code | 4202929100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 90 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| RoHS |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50 x 36 x 65 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.3kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.