Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 playing card 3076 1172551 hinged tin 6985 note sun cream 967735 500ml bottleTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
The Bromley
Sku. E970665
The Bromley
The Kraft notebook is a small A6 sized journal with 160 lined pages. It features an elastic closure to keep it secure and a ribbon marker for easy page-finding. The rustic Kraft paper cover adds charm to its design.
| Product dimensions (L x W x H) | 140 x 90 x 10 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester, Rubber, Recycled paper |
| Net weight | 108 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,400 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| Lead |
| PCP |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36.5 x 20.5 x 32 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.