Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
971864 charger bottle opener lunch box bottle football horn hi vis backpack mint 3076Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Sena
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1267809
6 colours express
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Totham
Sku. ECX0422
The Totham
BioBrand Kraft cardboard tub, 90ml, filled with sugar hearts with natural flavours and dyes
Approx. 70gr
| Shelf life | 6 months |
|---|---|
| Product dimensions (L x W) | 45 x 75 mm |
| Net weight | 75 gr |
| Commodity code | 17049061 |
| Country of Origin | Netherlands |
| Number in export carton | 90 |
|---|---|
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 3,780 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 33 x 44 x 22 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7kg |
| sorbitol 98%, magnesium stearate 1%, aroma 0.9% (peppermint oil, menthol, eucalyptus oil, capsicum extract), saccharine 0.1% |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.