Kylie
Head light with 5 LED lights
sign in for pricing
sku. 4807
1 colour best seller
The Teddie
Sku. E6621
The Teddie
Ice scraper and parking disc with three plastic shopping trolley coins in the back.
| Product dimensions (L x W x H) | 156 x 119 x 6 mm |
|---|---|
| Materials | Plastic |
| Net weight | 66 gr |
| Commodity code | 3926909700 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 6,000 |
| Cadmium |
|---|
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 37 x 33.5 x 27.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.52kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.