Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 sunglasses bottle lollipop fan bottle opener frisbee picnic 1042451 mint 2715Trending products
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Mio
Sku. E1349493
The Mio
Glass mirror with folding recycled PU cover, designed to stand upright when opened. Includes an embossed recycled logo.
| Product dimensions (L x W x H) | 110 x 70 x 110 mm |
|---|---|
| Materials | Glass, Recycled Polyurthane |
| Net weight | 54 gr |
| Commodity code | 7009920000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 6,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 47 x 30 x 20 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.