Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Marigold
Sku. E1202838
The Marigold
Wooden garden shovel.
| Product dimensions (W x H) | 120 x 690 mm |
|---|---|
| Materials | Wood, Steel A3 |
| Net weight | 340 gr |
| Commodity code | 8201100000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 12 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 504 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 79.5 x 21.5 x 16.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 4.32kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.