Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 playing card 3076 1172551 hinged tin 6985 note sun cream 967735 500ml bottleTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
The Elliana
Sku. E1741
The Elliana
Polyester fleece (200 gr/m2) beanie.
For embroidery options - Sku. 1742
| Product dimensions (L x W x H) | 225 x 220 x 210 mm |
|---|---|
| Materials | Fleece 200vgsm Non Anti-Pilling |
| Net weight | 34 gr |
| Commodity code | 6505009000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 140 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 2,240 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 55.5 x 35 x 35 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.