Tower
Stainless steel double walled travel mug (300ml)
sign in for pricing
sku. 8240
5 colours express best seller
Popular search terms
conference folder shot glass kezia 9144 a4 conference folder zipped 9258-19 1172272Trending products
The Rio
Sku. E1267534
The Rio
Wooden Fast Sling Puck game. Includes 10 chess chips and a manual for easy setup and play. A fast-paced skill game for adults Individually packaged in a brown cardboard box with an illustrated front.
| Product dimensions (L x W x H) | 220 x 150 x 20 mm |
|---|---|
| Materials | Wood |
| Net weight | 139 gr |
| Commodity code | 9504908000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 80 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 720 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 59 x 32.5 x 48 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 16.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.