Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
hippo 3076 1349361 torch power bank 971864 syringe mints umbrella x201214 charging cableTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
The Bettina
Sku. E9411
The Bettina
Elastic sports band set (3pc) each with different resistence. Set packaged in plastic box.
| Product dimensions (L x W x H) | 117 x 75 x 18 mm |
|---|---|
| Materials | PP, Latex |
| Net weight | 85 gr |
| Commodity code | 9506919000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 5,600 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50 x 40 x 23 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.97kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.