Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Nash
Sku. E976557
The Nash
Double-walled lunch pot with cork base and stainless steel spoon which can be attached to the side. Individually packaged in a brown cardboard box. Stylish, practical, and eco-friendly for meals on the go. Not dishwasher safe.
| Product dimensions (H) | 150 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Stainless steel |
| Net weight | 300 gr |
| Commodity code | 7323930000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 30 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 630 |
| BSCI |
|---|
| Export carton dimensions (L x W x H) | 51 x 21 x 52 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.