Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
fan 971864 football water bottles bottle 3076 1202839 notebook 1015134 power bank speakerTrending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Oren
Handheld rechargeable fan
sign in for pricing
sku. 1202839
2 colours
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Enid
Sku. E2546
The Enid
Wooden box with domino game. The wooden dominoes and the box are FSC® 100% certified.
| Product dimensions (L x W x H) | 147 x 50 x 30 mm |
|---|---|
| Materials | Firewood, MDF |
| Net weight | 102 gr |
| Commodity code | 9504908000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 120 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 2,880 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 34 x 32 x 33 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.