Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Stanway
Notebook soft feel (approx. A6)
sign in for pricing
sku. 2889
11 colours express best seller
The Milana
Sku. E1015137
The Milana
Cork wine set with 4 accessories. Includes a waiters knife, bottle stop, drip catcher and a pouring spout. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (⌀ x L x H) | 165 x 165 x 45 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Cork, EVA, Stainless Steel 304, Silicone |
| Net weight | 291 gr |
| Commodity code | 8205510000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 40 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 800 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Bisphenol A (BPA) |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| Lead |
| LFGB |
| PAHs |
| Phthalates |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 33 x 26 x 65 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.1kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.