Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop case whistle power bank laptop bag 8619_001 3076 umbrella cap conference folder braiswick teddyTrending products
The Johannes
Sku. E1096884
The Johannes
Polyester (600D) waist bag with PEVA foil lining. The bag features a main zipped compartment on the topside, a zipped pocket on the front and an adjustable shoulder strap.
| Product dimensions (L x W x H) | 280 x 215 x 127 mm |
|---|---|
| Materials | Plastic, Polyester 600D, Polyester 210D, TPE, PEVA, Polyfoam |
| Net weight | 220 gr |
| Commodity code | 4202929890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 120 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 59 x 55 x 45 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.