Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop case whistle power bank laptop bag 8619_001 3076 umbrella cap conference folder braiswick teddyTrending products
The Tanja
Sku. E1096885
The Tanja
Polyester (600D) cooler lunch bag with PEVA interior and short carry handles. The bag includes 6 mm PE foam, a large zipped pocket on the top and a zipped front pocket. Two short carrying handles.
| Product dimensions (L x W x H) | 220 x 140 x 290 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 600D, Polyester 210D, PEVA, Zinc alloy, Polyfoam |
| Net weight | 210 gr |
| Commodity code | 4202929890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 240 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 66 x 40 x 30 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.