Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop case whistle power bank laptop bag 8619_001 3076 umbrella cap conference folder braiswick teddyTrending products
The Nicholas
Sku. E865575
The Nicholas
Polyester cooler backpack with aluminium foil interior insulated compartment, zipped front pocket and adjustable padded shoulder straps.
| Product dimensions (L x W x H) | 380 x 190 x 230 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium, Polyester 600D, PP, Polyester 210D, Mesh |
| Net weight | 260 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 600 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| Lead |
| LFGB |
| PAHs |
| Phthalates |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 41 x 38 x 32 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6.4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.