Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop case 3076 whistle laptop bag 8619_001 umbrella cap conference folder teddy beach ball torchTrending products
The Katelyn
Sku. E8212
The Katelyn
A4 PU Zipped conference folder, excludes notepad and pen.
| Product dimensions (L x W x H) | 360 x 260 x 20 mm |
|---|---|
| Materials | Plastic, PU |
| Net weight | 557 gr |
| Commodity code | 4202121900 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 5 |
| Number on pallet | 400 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 56 x 29 x 38.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.