Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
fan 3076 travel mug mint tins torch 6419 1349502 charging cable 668130 bottle bbqTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Amaris
Sku. E1271556
The Amaris
Christmas tree painting set including one plaster figure, three acrylic paints and a brush. Features a hole with polyester cord to hang as a Christmas tree decoration.
| Product dimensions (L x W x H) | 170 x 145 x 8 mm |
|---|---|
| Materials | Acrylic, Cardboard, Nylon, Polyester, PS, PP, Calcium Sulphate, rPET |
| Net weight | 47 gr |
| Commodity code | 9505109000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 144 |
| Number in inner carton | 24 |
| Number on pallet | 2,016 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50 x 29 x 56.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.55kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.