Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
notebook with inside back pocket fan 971864 1163683 3076 e3076 1148543 1312671 luggage tags lunch box sports water bottlesTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Alaine
Sku. E5991
The Alaine
Charles Dickens® pen set, consisting of a grey metallic ballpen and roller pen both with black ink; supplied in a deluxe presentation box.
Black ink.
| Product dimensions (L x W) | 180 x 81 mm |
|---|---|
| Materials | Alloy, Metal, PU, Velvet, Nickel alloy |
| Net weight | 222 gr |
| Commodity code | 9608500000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 10 |
| Number on pallet | 1,440 |
| 2013/2/EU |
|---|
| AZO Dyes/Amines |
| Cadmium |
| EN71-3 |
| Formaldehyde |
| Lead |
| Nickel |
| PAHs |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 46 x 21 x 38 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.