Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
notebook with inside back pocket fan 971864 1163683 3076 e3076 1148543 1312671 luggage tags lunch box sports water bottlesTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Oberon
Sku. E1206647
The Oberon
Ball game set with two holders and two catch balls. Experience versatile entertainment with our toss and catch ball game, perfect for both kids and adults. The unique hoop-and-loop feature ensures less time chasing balls and more time enjoying laughter-filled moments. Individually packaged in a brown cardboard box
| Product dimensions (L x W x H) | 195 x 190 x 22 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Polyester, PP |
| Net weight | 100 gr |
| Commodity code | 9506999000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 60 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 540 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 62 x 57 x 43 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 18kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.