Jolie
Frisbee
sign in for pricing
sku. 6456
7 colours
The Edna
Sku. E1172208
The Edna
Tool set with bamboo details. Includes: Allen keys, Phillips screwdriver and a flathead screwdriver. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 98 x 30 x 18 mm |
|---|---|
| Materials | Carbon Steel, Bamboo |
| Net weight | 125 gr |
| Commodity code | 8205400000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 3,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 25 x 24 x 21 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.