Kylie
Head light with 5 LED lights
sign in for pricing
sku. 4807
1 colour best seller
The Aaliyah
Sku. E5300
The Aaliyah
Three piece carwash set in pouch; contains a sponge, a sponge with net and a microfibre towel.
| Product dimensions (L x W x H) | 255 x 220 x 75 mm |
|---|---|
| Materials | PU, Polyester 600D, Microfiber 200 gsm |
| Net weight | 160 gr |
| Commodity code | 6307109000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 12 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 288 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 51.5 x 26 x 45.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 2.75kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.