Kylie
Head light with 5 LED lights
sign in for pricing
sku. 4807
1 colour best seller
The Simon
Sku. E2573
The Simon
Polyester (600D) foldable car organizer with mesh pockets and two large compartments. Unfolded size 32 x 26 x 50 cm.
| Product dimensions (L x W x H) | 490 x 320 x 260 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Rubber, Polyester 600D |
| Net weight | 742 gr |
| Commodity code | 4202929800 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 480 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 56 x 34 x 26 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 15.3kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.