Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 sunglasses bottle lollipop fan bottle opener frisbee picnic 1042451 mint 2715Trending products
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Kezia
Sku. E1349489
The Kezia
Natural beechwood car air freshener with 2 � 3g alcohol-free sandalwood scent (one pre-filled, one refill). Clips to most standard air vents. Packed in brown cardboard box with illustration.
| Product dimensions (L x W x H) | 115 x 65 x 33 mm |
|---|---|
| Materials | Beech wood |
| Net weight | 52 gr |
| Commodity code | 3307490090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 2,700 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 35 x 25.5 x 38 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6.9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.