Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Trending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
The Evopad Charge
Sku. E1163686
The Evopad Charge
Transform your workspace with desk pad. Made from recycled PET bottles, this multifunctional tool combines a wireless charger, mouse pad, phone holder, and pen holder in one compact design. Whether you're at the office, home, or a coffee shop, Evopad keeps your workspace organised, tidy, and fully charged wherever you go.
Made from 0.6 recycled PET bottles
| Product dimensions (L x W x H) | 315 x 365 x 285 mm |
|---|---|
| Materials | Cardboard, Polyester, rPET |
| Net weight | 400 gr |
| Commodity code | 8504409590 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 600 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38.5 x 36.5 x 25.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.93kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.