Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 playing card 3076 1172551 hinged tin 6985 note sun cream 967735 500ml bottleTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
The Combo
Sku. E1163625
The Combo
A convertible 2-in-1 bag made from recycled PET bottles, easily transforming from a crossbody or waist bag into a backpack, adding 6L of extra storage. It's designed for various activities like travel, school, gym, work, or daily outings. With a water- and dirt-repellent exterior and reflective elements for safety, Combo combines functionality with sustainability, making it the perfect companion for any occasion.
Made from 12.5 recycled PET bottles.
| Product dimensions (L x W x H) | 455 x 290 x 130 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester |
| Net weight | 150 gr |
| Commodity code | 4202921100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 25 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 750 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50 x 38 x 33 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.3kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.