Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Popular search terms
mint fan 3444 horn 1015134 3076 971864 notebook with inside back pocket mint tin lunch box plastic mugTrending products
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Everybit
Sku. E1163695
The Everybit
The multi-tool is perfect for repairing a wide range of devices, including smartphones, MacBooks, iPads, electronics, watches, cameras, laptops, eyeglasses, circuit boards, toys, PCs, and game consoles. It features 24 magnetic precision bits made from durable CRV steel and an aluminium alloy handle for a comfortable grip. Ideal for all your repair needs.
| Product dimensions (L x W x H) | 160 x 70 x 17 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Stainless steel |
| Net weight | 180 gr |
| Commodity code | 8205400000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 10 |
| Number on pallet | 2,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 22 x 20.5 x 48 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.