Gideon
Spanner bottle opener keyring
sign in for pricing
sku. 976598
1 colour
The Thor
Sku. E1355995
The Thor
The BrandCharger Thor Eco 4-in-1 cable offers fast charging up to 65W and supports USB 2.0 data transfer. Made from recycled nylon, the 120cm cable includes Type-C and USB-A inputs, with Type-C and Lightning outputs. Combines sustainability, versatility, and high performance in one essential cable.
| Product dimensions (L) | 1200 mm |
|---|---|
| Materials | Copper, Nylon, Iron, Zinc alloy, Recycled TPE |
| Net weight | 60 gr |
| Commodity code | 8544429090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 7,200 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38 x 37.5 x 15 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.