Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop case 3076 whistle laptop bag 8619_001 umbrella cap conference folder teddy beach ball torchTrending products
The Jareth
Sku. E1206643
The Jareth
Bottle stopper with a turning lock mechanism. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (H) | 40 mm |
|---|---|
| Materials | ABS |
| Net weight | 21 gr |
| Commodity code | 3926909790 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 240 |
| Number in inner carton | 40 |
| Number on pallet | 10,800 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 37 x 29 x 24.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6.9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.