Jolie
Frisbee
sign in for pricing
sku. 6456
7 colours
The Jordy
Sku. E4856
The Jordy
Set of two bicycle lights, the front light has five LED lights and three functions and the rear red light has four LED lights with seven flashing functions. Batteries included.
| Product dimensions (L x H) | 98 x 67 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Rubber |
| Net weight | 147 gr |
| Commodity code | 8512100000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 6 x UM4-AAA-LR03 |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 120 |
| Number in inner carton | 60 |
| Number on pallet | 1,440 |
| D.o.C EMC/CE |
|---|
| D.o.c. EMC/UKCA |
| EMC |
| EN 62471:2008 (LVD) |
| MSDS |
| PAHs |
| RoHS |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 43 x 34 x 52 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 18.99kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.