Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Popular search terms
laptop bag football pen wine stadium horn fan 3076 mints 8247 powerbank deborahTrending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
The Phoebe
Sku. E674829
The Phoebe
Bamboo 9-piece pocket knife with keyring.
| Product dimensions (L x W x H) | 90 x 25 x 18 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Bamboo |
| Net weight | 83 gr |
| Commodity code | 8211930000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 120 |
| Number in inner carton | 12 |
| Number on pallet | 5,040 |
| Cadmium |
|---|
| Lead |
| PCP |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 22 x 16 x 33.1 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.3kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.