Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
The Heinrich
Sku. E1107131
The Heinrich
Bamboo multi tool with 7 functions, including a key chain. Individually packaged in a brown carton box.
| Product dimensions (L x W x H) | 70 x 34 x 15 mm |
|---|---|
| Materials | Wood, Iron, Carbon Steel, Silicone, Stainless steel 301 |
| Net weight | 45 gr |
| Commodity code | 8211930000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 240 |
| Number in inner carton | 40 |
| Number on pallet | 7,920 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 33 x 22 x 26 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.