Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
971864 charger lunch box bamboo bottle football horn hi vis backpack bottle opener mintTrending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Sena
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1267809
6 colours express
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Fernando
Sku. E8727
The Fernando
Bamboo charger with wireless technology. Input: 9V-2A. Output: 15W. With LED indicators and micro USB port. Including cable.
| Product dimensions (⌀ x H) | 92 x 11 mm |
|---|---|
| Materials | Bamboo |
| Net weight | 68 gr |
| Commodity code | 8504409090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 4,000 |
| D.o.C. RED |
|---|
| EMC (EN 301 489-1) |
| EN 62311:2008 |
| IEC 60950-1 |
| PAHs |
| RED (Radio Equipment Directive) |
| RoHS |
| Test Setup & EUT Photographs |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 49 x 30 x 23.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.