Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
notebook with inside back pocket 1148543 3076 1355999 paper bag 1015134 e3076 e1015134 8384 7705Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Bargain Eco
Recycled plastic ballpen
sign in for pricing
sku. 1172272
9 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
The Asim
Sku. E8552
The Asim
PVC (600D + 300D) two-tone anti-theft backpack with a padded back and adjustable padded shoulder straps, large main compartment with a zipper and padded laptop compartment (15 inch). USB port on the exterior with a cable on the interior.
| Product dimensions (L x W x H) | 290 x 130 x 460 mm |
|---|---|
| Materials | 600D/PVC x 300D/PVC |
| Net weight | 413 gr |
| Commodity code | 4202921100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 160 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| RoHS |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 51 x 38 x 36 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.34kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.