Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
hippo 971864 1349361 3076 keyring torch bottle x201214 braiswick towel charging cableTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Zola
Light up logo torch key ring
sign in for pricing
sku. 8297
7 colours best seller
The Albarn
Sku. E7298
The Albarn
Stay powered up with this Aluminium Power Bank, boasting a capacity of 4000mAh and an output of 4000mA. Designed for efficiency and style, it features a convenient power button and an indicator light to inform the charging status. Perfect for on-the-go charging, this compact power bank ensures devices are always ready to use.
| Product dimensions (L x W x H) | 110 x 68 x 10 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium |
| Net weight | 150 gr |
| Commodity code | 8507600090 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Li-polymeer |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 80 |
| Number in inner carton | 20 |
| Number on pallet | 2,560 |
| Air-Safe Transport of Goods |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| D.o.C EMC/CE |
| EMC |
| EN 62368 |
| EN55032:2015 |
| IEC 62133 |
| Lead |
| MSDS |
| PAHs |
| PCP |
| RoHS |
| SCCP |
| Sea-Safe Transport of Goods |
| UN38.3 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 40 x 26 x 30 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.