Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 1042451 1204074 powerbank deborah lollipop sunglasses bottle opener 2715 laptop 4952Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
The Delia
Sku. E7061
The Delia
Aluminium ballpen with UV coating, silver coloured tip, two rings, arrow shaped clip, and tip. Blue ink. Provided with German Dokumental Ink.
Blue ink.
| Product dimensions (H) | 137 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium |
| Net weight | 16 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 500 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 30,000 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| EN71-3 |
| Lead |
| Nickel |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 32 x 27 x 15 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.